kapat× Destek
27 Temmuz Ay Tutulması

27 Temmuz Ay Tutulması

Arkadaşlar biraz Kova burcundaki 27 Temmuz Ay tutulmasına baktım da öyle bir tutulma geliyor ki bütün dünyayı ve özellikle de Türkiye’yi derinden etkileyecek cinsten. Yüz yılın en uzun sürecek Ay tutulması olmasının yanı sıra kanlı ay tutulması olması, savaş gezegeni retro Mars’la ve güney ay düğümüyle kavuşum yapıyor olması, Uranüs’ten kare açı alıyor olması ve Türkiye’nin varoluşunu temsil eden Güneş’ine kare yapması... Anlayacağanız say say bitmiyor, bol şenlikli bir tutulma Allah sonumuzu hayır etsin. 

Korunma için yapabilecekleriniz. Ay’ın elementi gümüştür bu yüzden bol bol gümüş takabilirsiniz. Korunma dualarınızı okuyabilir, meditasyon yapabilirsiniz. Bunun yanında aşağıda linkini vereceğim 108’lik Moola mantra’yı tutulma gününe kadar her gün bir kere dinlemek etkileri azaltacaktır. 

Neden 108 sayısı peki?  108 sayısı Sümerlerden beri tüm kadim uygarlıklarda kullanılan ve kutsal kabul edilen bir sayıdır. 
Mesela tutulma için takın dediğim gümüşün atom ağılığı 108’dir.
Dünya ile Güneş arasındaki mesafe Güneş'in 108 katıdır.
Dünya ile Ay arasındaki mesafe, Ay'ın çapının 108 katıdır.
Güneş'in çapı Dünya'nın 108 katıdır.
Mars 108 haftada bir Dünya’ya en yakın konumuna gelir. 

Sizin anlayacağınız evrende hiçbir şey tesadüf değildir işte tam da bu yüzden korkuya da gerek yoktur. Her zaman izlendiğinizi ve olan ve olacak olan her şeyin her zaman en güzele, en uluya dönüşmek için gerçekleştiğini bilin yeter.

Sevgiyle kalın
Derya D. Ozboz

Yorum