kapat× Destek
Astroloji Nedir?

Çağlar boyunca antik Mısır'da, Babil'de, Hindistan'da, Arabistan'da ve eski Yunan'da insanlar gök yüzünü incelemiş ve binlerce yıllık bu istatistiki bilgiler de günümüz astrolojisini oluşturmuştur. Kısaca gözlem, matematik ve iç görü astrolojinin temelini oluşturur.

Astrolojide burçlar yoktur, doğum haritaları vardır ve herkesin kendine özel bir doğum haritası mevcuttur. 
Gezegenler, ışıklar ve yıldızlar hormonlarımızı, düşünme yapımızı, enerji kapasitemizi, dış görünüşümüzü ve olaylar karşısında verdiğimiz tepkileri etkiler. Eğer bu enerjilerin farkında değilsek hislerimizle ve tepkisel yaşayarak olaylar karşısında oradan oraya savrulur dururuz. Ama eğer bilinçli bir şekilde artılarımızı ve eksilerimizi bilirsek, transit gezegenlerin haritamıza yaptığı etkileri takip eder ve o enerjilerle uyumlu bir şekilde yaşamayı öğrenirsek çok daha verimli ve mutlu bir hayat yaşayabiliriz. 

Kendini, özelliklerini, iyi ve kötü yönlerini öğrendikten sonra ise sıra ruhunun bu dünyaya gelme sebebine gelir. 
Asıl amaç; karma almadan ruhsal gelişimini sürdürmek ve farkındalığı yükseltebilmektir.

İşte karma astrolojisi size ruhunuzun yolculuğunu anlatır, geçmişten getirdiğiniz karmik hatalarınızı şifalandırmanıza, kendinizi dönüştürmenize ve içinizdeki tanrısal gücü idrak etmenize yardımcı olur.

Benim bu ilmi öğrenmeme izin veren ve insanlara bu kadim bilgileri aktarmak için beni seçen yüce yaratıcıma, kendi sonsuz benliğime ve en son olarak da çok sevgili hocam Oğuzhan Ceyhan'a çok teşekkür ederim.

EN'ÂM-97: Karanın ve denizin zifiri karanlığında onlara bakıp yolunuzu bulabilesiniz diye yıldızları sizin için var eden Odur: Gerçek şu ki, Biz bu mesajları kavrama yeteneği olan insanlara açık ve anlaşılır kılıyoruz!

Yorum