kapat× Destek
Ay Burcunuz ve Burçlara Göre Annelik Stiliniz

Ay, Astrolojide anneyi temsil eder. Nasıl bir anneniz vardı ve nasıl bir annesiniz bunu Ay burcunuzdan anlayabilirsiniz.

İşte burçlara göre annelik özellikleri;

Koç: Enerjik, cesur ve koruyucu olan Koç anneleri çocuklarını geleceğin liderleri olarak yetiştirmek isterler. Bazen fazla dominat ve sabırsız olabilirler.

Boğa: Duygusal olarak güçlü, besleyici, çocuklarının rahatını her şeyden üstün tutan annedir. Çocuklarının kendi ayakları üzerinde duran, maddi olarak güvende bireyler olmaları onlar için çok önemlidir. Bazen aşırı koruyucu ve inatçı olabilirler. 

İkizler: Onlar için çocuklarının entellektüel birer birey olması ve en güzel okullara gitmesi en önemli şeydir. Sürekli iletişim halindelerdir ve sosyal medyayı sizden iyi takip edebilirler:)

Yengeç: Burçlar dünyasının en iyi annesidir diyebiliriz. Hisleri inanılmaz kuvvetlidir, aksırsanız hisseder, telefon açar:) Çok güzel yemekler yapar, geçimi kolaydır, sevgisini belli eder. Yalnız Yengeç annesi çok alıngan olabilir onu kırmamaya dikkat etmeniz gerekir.

Aslan: Aslan annesi çocuklarını dünyanın merkezine yerleştirir ve onlarla hep gurur duymak ister. Eli açıktır, sevgisini belli eder. Harika oyunlar kurar sizin için ve sizinle çocuk olur oynar. Aslan annesi sürekli ilginizi ister ve bazen aşırı tepkiler verebilir. 

Başak: Çocuklarının sağlığı, ne yiyip, içtikleri ve temizlikleri onlar için çok önemlidir. Hizmet etmeyi çok severler, deyim yerindeyse saçlarını süpürge ederler:) Bazen aşırı mükemmelliyetçi ve eleştirel olabilirler.

Terazi: Ailede huzur ve uyum ortamı yaratmaya çalışan, sevimli ve adaletli annelerdir. Onlar için çocuklarının sosyal ortamda güzel davranması  ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları çok önemlidir. Yalnıca sürekli herkesi memnun etmeye çalışmak onları yorabilir. 

Akrep: Duyguları ve hisleri inanılmaz güçlüdür. Güçlü, kendine güvenen ve kararlı çocuklar yetiştirmek ister. Dürüstlük onlar için çok önemlidir, siz siz olun onlara yalan söylemeyin.

Yay: Çocuklarının özgür, kendine güvenen, araştıran ve okuyan bireyler olması onlar için çok önemlidir. Çocuklarıyla seyahat etmeye ve onlarla oynamaya bayılırlar. 

Oğlak: Kendi kendine yetebilen ve sorumluluk sahibi çocuklar yetiştirmek onlar için çok önemlidir. Annelik konusunda çok ciddi, disiplinli ve çalışkanlardır. Bazen aşırı inatçı olabilirler.

Kova: Zamanının ötesinde, özgürlüğüne düşkün ve farklı annelerdir. Çocuklarının zeki, özgür düşünen ve entellektüel bireyler olmaları onlar için önemlidir. Sevgilerini gösterirken  biraz soğuk olarak tanımlanabilirler. 

Balık: Hassas, mistik, spiritüel ve duygusal annelerdir. Çocuklarının empati yeteneği gelişmiş, inançli ve yaratıcı çocuklar olmaları onlar için çok önemlidir. Aşırı fedakar olabilir ve kurban rolünü oynamaya çalışabilirler.

Sevgiler;

Karma Astrolog 
Derya Ozboz

Yorum