kapat× Destek
Hizmetlerimiz

DOĞUM HARİTASI VE GELECEK ANALİZİ: Her insanın doğduğu an tıpkı parmak izi gibi kendisine özeldir ve bu bir bakıma sizin evrensel kimlik kartınızdır. Doğum haritası analizi sırasında kişilik analizi, potansiyelleriniz, bu hayattaki sınavlarınız ve ruhsal gelişiminiz için gitmeniz gereken yol anlatılır. 

Gelecek analizi sırasında ise yaşayacağınız olası olaylar, önemli gelişmeler ve tarihlerle ilgili bilgi verilir. 

İKİ SORU SERVİSİ: Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında evlilik, iş değiştirme, doğum, üniversite sınavı ve bölüm seçimi gibi gelecekle ilgili sorularınıza cevap alabilirsiniz.

- Uzaktan Whats-App ya da Skype yoluyla seans yapabildiğimiz gibi eğer karşılıklı konuşma istemezseniz sizin için bir Mp3 ses dosyasına okuma yapılıp e-mail yoluyla adresinize de gönderilebilir. Bu dosyayı bilgisayarınıza indirebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

- Doğum haritanızın çıkartılabilmesi için doğduğunuz ülke, şehir, doğum tarihi ve saatinizi biliyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca sabaha karşı ya da öğleye doğru gibi yuvarlak saatlerle çalışıldığında tam bir verim alamayacağımızı belirtmek isterim.

Ücret politikamız için drozboz@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.