kapat× Destek
16.01.2018
Oğlak Burcu Yeni Ayı

17 Ocak, Oğlak burcu’nun 26’ derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyor.

Oğlak burcu yeni ayı sırasında Merkür, Satürn, Pluton ve Venüs’de bu burçta olduğu için genel olarak Oğlak doğasını iliklerimize kadar hissedeceğimiz bir dolunay yaşayacağımızı söyleyebiliriz.  Sabırlı, disiplinli ve mükemmeliyetçi yaklaşımlar size başarı getirecektir. Maddi güvenlik ihtiyacınızın tavan yapacağı bu dönemde her zamankinden daha inatçı ve hırslı hissedebilirsiniz.

Yeni Ay 25 derecedeki Terebellum sabit yıldızıyla kavuşumda. Bu yıldız şans ve para verirken bu şans sonunda pişmanlık ve rezalete de sebep olabilir. Özellikle iş dünyası, yöneticiler ve para piyasaları büyük değişimler yaşayabilir.

Yeni ayın aşk ve parayı temsil eden Venüs’le kavuşması bu konularda olumlu başlangıçlara, ciddi ilişkilere destek verirken Neptün’le yaptığı  45’lik açı aldanmalara açık olabileceğinizi özellikle parasal konulara, attığınız imzalara dikkat etmeniz gerektiğini bir takım küçük yalanlarla karşılaşabileceğinizi işaret ediyor.

Yeni ay Mars’la sekstil açı yaparak enerjimizi arttırırken Uranüs’le kare açı yapıyor. İyi incelenmesi gereken bu açı kalıbı ani ve beklenmedik davranışlara, olaylara işaret ediyor. Buradan Mars enerjisini doğru kullanmaya çalışarak ve enerjimizi kullanabileceğimiz bir alan yaratarak kazanç sağlayabiliriz. İşin içinde Uranüs olduğu için bu yeni ay’da dürtüsel ve ani kararlardan kaçının ve ayın iyice ışığını arttırdığı yeni aydan sonraki 6. Güne kadar bekleyin derim.

Ayın Chiron’la yaptığı açı ise hayatınızdaki bazı olayları şifalandırmak için çok güzel fırsatlarla karşılaşabileceğinizi ve ciddi bir iyileşme sürecine girebileceğinizi söylüyor. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar almak ve uygulamak her zamankinden daha kolay olacak.

Hazır Oğlak enerjisi bu kadar yoğunken uzun süredir planladığınız konular için artık kolları sıvayıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Kendinize güvenin çünkü yıldızlar çalışanın, disiplinli ve dürüst olanın yanında.

Sevgiler
Astrolog
Derya D. Ozboz
Oğuzhan Ceyhan Astroloji Ekolü

Yorum