kapat× Destek
Venüs Boğa Burcunda

Güzeller güzeli, pembe terlikli Venus kızımız Boğa burcuna geçti. Venüs Boğa burcunda doğal evinde olduğu için kendini çok rahat hisseder ve ifade eder. Hepimizde keyifli bir rahatlığın hissedileceği bu dönemde para ve konforda artış görülecektir. Aşırı kilo almaya, fazla harcamaya ve tembelliğe meyilli olabiliriz.

Güzellik, kişisel bakım, aşk, ilişkiler, ortaklıklar, emlak, dekorasyon ve altın konusunda atacağımız adımlar sağlam olacaktır. Bu dönemi güzel değerlendirmeniz dileğiyle.

Burcunuza ve yükselen burcunuza göre Venüs'ün etkileri;

Koç burcu parasal açıdan rahatlayabilir, gelir ve kazançlarında artış olabilir. 

Boğa burcuna Venüs hayatlarının her alanında şans getirecek. Güzellik, aşk ve para sizlerle olacak. 

İkizler burcu, platonik bir aşk yaşayabilirsiniz. Gizemli konulara, rüyalara ilgi duyabilirsiniz. 

Yengeç burcu oldukça popüler olabilir ve yeni bir gruba, arkadaş çevresine girebilir, arkadaş çevrenizden biriyle aşk yaşayabilirsiniz. 

Aslan burcu kariyerinde, toplum imajında yükselme yaşayabilir. Aşkı iş çevresinde bulabilir. 

Başak burçları farklı kültürleri tanımak isteyebilir, yüksek öğrenimle ilgili güzel olaylar yaşayabilir, üniversitede, yabancı ülkelerde aşkı bulabilir. 

Terazi burçları kredi, bankalar, miras ve adaletle ilgili işlerden güzel haberler alabilir. 

Akrep burçları bu dönemde evlenebilir, ciddi beraberlikler ve ortaklıklar kurabilir.

Yay burçları hayvan edinebilir, beraber çalıştıkları insanlarla araları iyi olabilir, sağlık ve iş konularında şansları açılabilir ve aşkı iş hayatında bulabilirler. 

Oğlak burçları  çocuk sahibi olabilir, sanatsal yeni bir hobi edinebilirler. Aşk ve flört konularında şanslı bir dönemdeler.

Kova burçları evlerinde kendilerini huzurlu hissedebilir, emlak alabilir ve evlerini dekore edebilirler. 

Balık burcu eğitim ve iletişimde başarılı işler yapabilir. Yurt içi tatillere çıkabilir, kuzenler, kardeşler ve komşularıyla uyumlu ilişkiler kurabilir, aşkı bunlar aracılığıyla bulabilir.

Karma Astrolog 
Derya Ozboz

Yorum