kapat× Destek
02.12.2017
Venüs Yay Burcunda “ANI YAŞA, KEYFİNİ ÇIKAR!”

Sevgi dilimizi, estetiği, sanatı, parasal değerlerimizi temsil eden Venüs ateş elementli sıcak ve neşeli Yay burcuna geçti ve 25 Aralığa kadar bu burçta ilerliyecek.

Venüs Yay burcunda flörtçü, maceracı ve eğlencelidir. Dürüst, cömert ve entellektüel yapıları onların her ortamda aranan, popüler bireyler olmalarına sebep olur.

Bir Venüs Yay’dan çok derin duygular beklemeyin derim çünkü özgürlüğüne düşkündür ve heyecanlı yapısıyla yeni maceraları kaçırmaktan ödü kopar. 

Bu dönemde yabancı kültürlere ve felsefelere ilginiz artabilir, seyahate çıkabilir, yeni bir dil öğrenmeye çalışabilirsiniz. Aşkı yurt dışında bulabilirsiniz serüvenleri, doğayı spor yapmayı seven birisiyle tanışabilirsiniz ya da sevgilinizle bu tip aktivitelere katılabilirsiniz. Bir iki kişiyi aynı anda merak edebilir ve flörtçü yapınızla kendinizi istenmedik durumlara sokabilirsiniz. (Unutmayın Jüpiter Akrep burcundayken hiç bir şey sır olarak kalmaz.)

Yay burcunun yöneticisi Jüpiter’in etkisiyle kendinizi daha iyimser hissedeceğiniz bu dönemde tutamıyacağınız sözler verip büyük laflar etmemeye ve aşırı harcamalar yapmamaya dikkat etmenizde fayda var. 

Önümüzdeki 25 gün boyunca ciddi ve idealist ilişkiler peşinde koşmayın, zaten devam eden bir ilişkiniz varsa partnerinizi fazla sıkmayın, onun kendisi olmasına izin verin ve size anın keyfini çıkartmaya çalışın. 

Venüs Yay ünlüleri; Christina Aguilera, Kim Basinger, David Bowie ve Jane Fonda.

Not: Hafta sonu boyunca Merkür geri gitmeden önce kritik 29 derecede durağan pozisyonda olacak. Önemli hiç bir işinizi, seyahatinizi, alımınızı bu arada yapmanızı önermem. Bunun yanında dilinize, söylediklerinize sahip çıkın çünkü yanlış anlamalara açık, iletişim açısından çok sorunlu bir zaman dilimidir Merkür’ün durağan olduğu zamanlar. 

Sevgiler
Astrolog 
Derya Ozboz

Yorum