kapat× Destek
19.10.2017
Venüs'ün Burcunda Sürprizli Yeni Ay

19 Ekim’de Ankara saatiyle saat 22.12’de Terazi burcunun 26.35 derecesinde bir yeni Ay gerçekleşicek. Bu yeni Ay uzun zamandır ertelediğiniz ve bir türlü değişime cesaret edemediğiniz  konularda size büyük bir şans verecek daha doğrusu sizi bir anlamda sürprizli değişimlere zorluyor olacak.

Öncü bir burçta gerçekleşen yeni ay başlangıç enerjisini tam gaz almışken bir de Uranüs’ün ittirmesiyle hiç beklemediğiniz değişimleri hayatınıza çekebilir. Aslında özellikle Mars’ın yaptığı keyifsiz açılar zor bir zamandan geçiriyor herkesi ama bu yeni Ay Jüpiter’le kavuşarak onun korumasını alıyor. Kendinizi oldukça optimistik hissedebileceğiniz gibi duygularınızı abartılı bir şekilde yaşama eğiliminde de olabilirsiniz.

Yeni Ay’ın bir tarafında ticari şans ve yetenek yıldızı Acturus diğer tarafında Arapların güzel yıldız dedikleri İzar var. Terazi burcundaki yeni Ay Merkür’le de kavuşarak yeni anlaşmalar, ticari atılımlar ve eğitimlerle ilgili gelişmeleri destekliyor olacak. Ayrıca aklınıza çok güzel fikirler gelebilir bunları bir yere not etmeniz akıllıca olacaktır. 

Bu dönemde otoriteye başkaldırma, sizi sıkan konulardan özgürleşme isteği içerisinde olabilirsiniz. Duygu dalgalanmalarıyla vereceğiniz ani kararlardan kaçınmanızı ve  kendinize daha mantıklı düşünmek için süre vermenizi öneririm. 

Sağlıkla ilgili böbreklere, migrene, kadın hastalıklarına ve bel ağrılarına dikkat edilmesi gerekiyor. 

Yeni Ay Türkiye’nin 5. Evinde gerçekleşecek. Çocuklar, gençler, eğlence ve spor dünyasıyla ilgili gelişmeler beklenebilir. Son olarak astrolojik göstergelere göre doların uzun vadede yükselişe geçeceğinin uyarısını yapmayı kendime borç bilirim. Gereksiz harcamalardan kaçınıp,  yatırımlarınızı buna uygun yapmanızı öneririm. 

25-27 Ekim tarihlerinde Jüpiter-Güneş kavuşumu gerçekleşiyor. Yılın en şanslı günlerini güzel değerlendirmeniz umuduyla. 

Sevgi ve Işıkla

Astrolog
Derya Ozboz
Oğuzhan Ceyhan Astroloji Ekolü

Yorum