kapat× Destek
19.09.2017
Yeni Ay Başak Burcunda

20 Eylül Çarşamba günü Türkiye saatiyle sabah 08.30'da Başak burcunun 27. Derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. 

Daima kusursuzluk isteyen, çalışkan Başak burcundaki bu yeni ay bize artık hayal kurma ve kaçış zamanı değil, planlı ve metodlu çalışarak kolları sıvayıp  planları gerçeğe dönüştürme zamanı diyor.
Güneş burcu ya da yükselen burcu Başak, Boğa, Oğlak, Yengeç, Akrep Ve Balık burcu olanları daha fazla etkileyecek olan yeni ay, bakalım burçlara teker teker nasıl yansıyacak?

Not: Yükselen burcunuzu ve güneş burcunuzu birlikte okuyabilirsiniz.


Koç Burcu

Sevgili Koç burcu, yeni ay 6. Evinizde gerçekleşecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemde yeni bir diyete başlayabilir ya da hayatınızda sağlıkla ilgili değişimler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelse de acele etmeyin ve ani kararlar vermeyin. 


Boğa Burcu

Sevgili Boğa burcu, yeni ay 5. Evinizde gerçekleşecek. Aşk, çocuklar, hobiler ve yaratıcı projelerle ilgili yeniliklerin yaşanacağı harika bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Fırsatların ve şansların ardı ardına kendilerini göstereceği bu yeni ayda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden gelecek aldanmalara ve üzüntülere dikkat etmelisiniz. 


İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu yeni ay, 4. Evinizde gerçekleşiyor. Aileniz ve evinizle ilgili yeni gelişmeler gündeminize gelebilir ve ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki aldanmalara karşı dikkatli olmalı, adımlarınızı daha sağlam atmalısınız. Arkadaşlarınızla ilgili süpriz haberlere ve değişimlere hazırlıklı olun.


Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç burcu, yeni ay 3. Evinizde gerçekleşecek. Yeni bir eğitim ya da seyahat gündeminize gelebilir. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili gelişmer yaşanabilir. İletişim evinizde stelyum olduğu için toplantılar ve yazışmalarla dolu yoğun bir dönem olabilir. Kariyer hayatınızdaki beklenmedik, süpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.


Aslan Burcu

Sevgili Aslan burcu, yeni ay 2. Evinizde gerçekleşecek. Parasal konular ve gelirlerinizle ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir ve bu konular gündeminizi meşgul edebilir. Krediler ve borçlar konusunda ekstra dikkatli olmanızı öneririm zira bu konularda aldanmalara açık bir dönemdesiniz. Yurt dışı ve üniversitelerle ilgili beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. 


Başak Burcu

Sevgili Başak burcu, yeni ay kendi öz burcunuzda gerçekleşecek. Evren sizlere yenilenmek ve hayatınıza format atmak için muhteşem fırsatlar sunuyor. Enerjiniz ve kararlılığınız tavan yaparken yeni aşklar, antlaşmalar ve kazançlar gündeminizde olabilir. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz bu dönemi güzel değerlendirmenizi dilerim. 


Terazi Burcu

Sevgili Terazi burcu, yeni ay 12. Evinizde gerçekleşecek. 12. Ev bilinçaltımızı, ruhsal yönümüzü, rüyalarımızı ve kapalı alanları temsil eder. Sizden gizlenen ya da görmek istemediğiniz bir sır açığa çıkabilir. Terapiye başlayabilir, reiki, kukai gibi enerjisel şifa çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz. Meditasyonla ve ibadetle daha çok vakit geçirmek isteyebileceğiniz bu dönemde kendinizi ve iç dünyanızı dinlemenin ödüllerini alabilirsiniz. 


Akrep Burcu

Sevgili Akrep burcu, yeni ay burcunuzun 11. Evinde gerçekleşecek. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projelerin karşılığını almaya başlayabilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevreye, arkadaş çevresine ya da derneğe girebilirsiniz. İlişkilerinizde aldanmayın, aldatmayın. Aşk acılarına karşı dikkatli olmanızı öneriyorum. 


Yay Burcu

Sevgili Yay burcu, yeni ay 10. Evinizde gerçekleşecek. Kariyerinizde oldukça hareketli ve fırsatlı bir zamanı yaşayacağınız bu dönemde kendinizi daha rahat gösterebilirsiniz. Kariyeriniz ve aileniz arasındaki dengeyi kurmak sizleri zorlayabilir ve bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Aşk beklemediğiniz bir anda kapınızı çalabilir, mantığınızla karar vermeye çalışın. 


Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burcu, yeni ay 9. Evinizde gerçekleşecek. Yurt dışı, basın-yayın, akademik çalışmalar, uluslararası ticaret gibi konularda yeni fırsatlar doğabilir. Aileniz ve evinizle ilgili ani beklenmedik değişimler ya da taşınmalar olabilir. 


Kova Burcu

Sevgili Kova burcu, yeni ay 8. Evinizde gerçekleşecek. Miras, bankalar, krediler, sigortalar, başkalarının paraları, ameliyat gibi konularda değişimler ve yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir. Parasal olarak canınızın yanmasını istemiyorsanız aldanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. 


Balık Burcu

Sevgili Balık burcu, yeni ay 7. Evinizde gerçekleşecek. Yeni kurulan ortaklıklar, eşinizle ya da partnerinizle ilgili yeni durumlar ya da evlilik gündeminize gelebilir. Parasal konularda ani iniş çıkışlar bekleyebilirsiniz. Temkinli davranmanızı ve ayağınızı yere sağlam basmadan harekete geçmemenizi öneririm. 

Yeni Ay'ın hepinize mutluluk, huzur, bolluk ve bereket getirmesini dilerim. 

Sevgiler
Karma Astrolog
Derya D. Ozboz
Oğuzhan Ceyhan Astroloji Ekolü

Kişiye özel danışmanlık için linke tıklayıp bilgi alabilirsiniz. 
www.deryaoz.com/hizmetlerimiz.html

Yorum